Kinsley
0%
palm palm

3 Kişilik Oda

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu: Ekonomik ve Pratik 3 Kişilik Odalar

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu olarak, ekonomik ve pratik 3 kişilik odalarımızla öğrencilerin bütçelerine uygun barınma seçenekleri sunuyoruz. Bu odalar, hem yeni arkadaşlar edinmenize hem de öğrenci yaşamının keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

3 kişilik odalarımız, modern ve ferah tasarımlarıyla rahat bir yaşam alanı sağlar. Her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun olarak düşünülmüş odalarda, kişi başına düşen maliyeti düşük tutuyoruz. Odalarda kişisel depolama alanları, konforlu yataklar ve ihtiyacınıza göre düzenlenebilir mobilyalar bulunur.

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu'nda 3 kişilik odalarımızla ekonomik fiyatlarla kaliteli barınma imkanı elde edebilirsiniz. Üstelik, sosyal alanlarımız ve etkinliklerimizle yeni arkadaşlıklar kurmanıza ve eğlenceli zamanlar geçirmenize olanak sağlıyoruz.

Ekonomik ve pratik 3 kişilik odalarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşın. Sizi Çanakkale'nin enerjik ve canlı atmosferinde huzurlu bir öğrenci yaşamına davet ediyoruz!

Özellikler

icon
Mini Buzdolabı
icon
Kat Mutfağı
icon
Klima
icon
7/24 Güvenlik
icon
Çalışma Masası
icon
Wi-fi
icon
Televizyon
icon
Çamaşır Yıkama
icon
3 Kişlik
icon
20 m²
7500 TL /Aylık - 10 Taksit
Merak Ettiğiniz Herşeyi Sorunuz
Bizimle iletişime geçiniz
palm

Diğer Odalar

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerin bütçesini düşünerek tasarlanmış modern ve rahat odalarıyla size en iyi barınma deneyimini sunmayı hedefliyor. Ferah tasarımı ve sunduğu konforlu olanaklarla, öğrencilik yıllarınızı unutulmaz bir şekilde geçireceğiniz bir yaşam alanı sunuyoruz.

cover
Popüler

1 Kişilik Oda

12 metrekare net kullanım alanı olan tek kişilik odalarımızda banyo ve tuvalet, mini buzdolabı, fiber hızında İnternet bağlantısı, klima, ses ve ısı yalıtımı termostatlı kalorifer ve çalışma masası bulunmaktadır.Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde eğitim gören, çağdaş, çözüm üretebilen, dinamik ve akademik hedeflerine sağlam adımlarla yürüyen yükseköğrenim öğrencilerine en iyi konumda, ev rahatında ve otel konforunda yaşamak isteyenler için en uygun oda
15000 TL
Detaylar
cover
Popüler

2 Kişilik Deluxe

Kurumumuz, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde eğitim gören, çağdaş, çözüm üretebilen, dinamik ve akademik hedeflerine sağlam adımlarla yürüyen yükseköğrenim öğrencilerine en iyi konumda, ev rahatında ve otel konforunda hizmet verip barınma sorunlarını çözüp eğitimlerine ve bu yolla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, 2010 yılından itibaren Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi  Anafartalar Yerleşkesi’nin karşısında faaliyete geçmiştir.
10500 TL
Detaylar
cover
Popüler

2 Kişilik Eko

Ekonomik ve Konforlu 2 Kişilik Eko Odalar. Yeni arkadaşlıklar ve keyifli yurt deneyimi için hemen rezervasyon yapın!
9000 TL
Detaylar