Kinsley
0%
palm palm

2 Kişilik Eko

2 Kişilik Eko Odası: Ekonomik ve Konforlu Barınma

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerin bütçelerini düşünerek tasarladığı 2 kişilik eko odalarıyla ekonomik ve konforlu bir barınma seçeneği sunuyor. Bu odalarda, hem arkadaşlarınızla hem de yeni tanışacağınız öğrencilerle keyifli bir yurt deneyimi yaşayabilirsiniz.

2 kişilik eko odalarımız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde modern ve pratik tasarlanmıştır. Her öğrencinin rahatça çalışabileceği, ferah ve temiz alanlar sunan odalarımızda, size özel depolama alanları ve konforlu yataklar bulunur. Ayrıca, odalarda kişisel banyo ve tuvalet imkanları mevcuttur.

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu olarak, hem ekonomik fiyatlarla barınma imkanı sunuyor hem de konforlu bir yaşam alanı sağlıyoruz. 2 kişilik eko odalarımızla öğrencilik yıllarınızı güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirirken, yeni arkadaşlıklar kurmanın ve unutulmaz anılar biriktirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

2 kişilik eko odalarımız hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yapmak için iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizleri Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu'nda ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Özellikler

icon
Mini Buzdolabı
icon
Kat Mutfağı
icon
Klima
icon
7/24 Güvenlik
icon
Çalışma Masası
icon
Wi-fi
icon
Televizyon
icon
Çamaşır Yıkama
icon
2 Kişlik
icon
14 m²
9000 TL /Aylık - 10 Taksit
Merak Ettiğiniz Herşeyi Sorunuz
Bizimle iletişime geçiniz
palm

Diğer Odalar

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerin bütçesini düşünerek tasarlanmış modern ve rahat odalarıyla size en iyi barınma deneyimini sunmayı hedefliyor. Ferah tasarımı ve sunduğu konforlu olanaklarla, öğrencilik yıllarınızı unutulmaz bir şekilde geçireceğiniz bir yaşam alanı sunuyoruz.

cover
Popüler

1 Kişilik Oda

12 metrekare net kullanım alanı olan tek kişilik odalarımızda banyo ve tuvalet, mini buzdolabı, fiber hızında İnternet bağlantısı, klima, ses ve ısı yalıtımı termostatlı kalorifer ve çalışma masası bulunmaktadır.Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde eğitim gören, çağdaş, çözüm üretebilen, dinamik ve akademik hedeflerine sağlam adımlarla yürüyen yükseköğrenim öğrencilerine en iyi konumda, ev rahatında ve otel konforunda yaşamak isteyenler için en uygun oda
15000 TL
Detaylar
cover
Popüler

2 Kişilik Deluxe

Kurumumuz, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde eğitim gören, çağdaş, çözüm üretebilen, dinamik ve akademik hedeflerine sağlam adımlarla yürüyen yükseköğrenim öğrencilerine en iyi konumda, ev rahatında ve otel konforunda hizmet verip barınma sorunlarını çözüp eğitimlerine ve bu yolla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, 2010 yılından itibaren Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi  Anafartalar Yerleşkesi’nin karşısında faaliyete geçmiştir.
10500 TL
Detaylar
cover
Popüler

3 Kişilik Oda

Ekonomik ve Pratik 3 Kişilik Odalar: Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu'nda size özel barınma çözümleri! Yeni arkadaşlıklar kurup keyifli zamanlar geçirmek için hemen yerinizi ayırtın!
7500 TL
Detaylar