Kinsley
0%
palm palm

Kurumsal

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu, çağdaş ve dinamik öğrencilere yönelik sunduğu kaliteli barınma hizmetleriyle öne çıkan bir kuruluştur. 2010 yılından beri Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Anafartalar Yerleşkesi'nin karşısında faaliyet göstererek, öğrencilere ev rahatlığında ve otel konforunda yaşam imkanı sunmaktadır.

Author

Herkes otelde evindeymiş gibi ve evinde - bir oteldeymiş gibi muamele görmek ister. Misafirperverlik, ilkel sadelik ve antik ihtişamdan oluşan bir kalitedir.

Bilge Ozan Per

Müdür

Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu

Çanakkale kampüs pansiyon erkek öğrenci yurdu, günün sosyal ve teknolojik ihtiyaçlarına göre donatılmış pansiyonımuzda hem bir aile sıcaklığını hem de ekonomik koşulları bulacaksınız.Kaliteyi bir ilke edinmiş kurumlarımızda,huzur güven ve konforlu imkanlarla tatilinizi geçireceksiniz. Güler yüzlü ve anlayışlı personelimiz ile size günün her vakti hizmet vermeye çalışacağız.

Vizyon ve Misyon 
otel ve pansiyon sektöründe lider olmayı, bu amaçla teknolojik gelişmeler de dahil olmak üzere her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarımıza aktarmayı, tüm sosyal paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak sureti ile müsterilerimizin tam tatminini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik. Kalite Politikası var olan müşteri ilişkilerinin daha da kuvvetli ve kalıcı olması için müşteriye verilen sözlerin, bütün olanaklar kullanılarak yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması..

Hakkımızda

Kurumumuz, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde eğitim gören, çağdaş, çözüm üretebilen, dinamik ve akademik hedeflerine sağlam adımlarla yürüyen yükseköğrenim öğrencilerine en iyi konumda, ev rahatında ve otel konforunda hizmet verip barınma sorunlarını çözüp eğitimlerine ve bu yolla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, 2010 yılından itibaren Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi – Anafartalar Yerleşkesi’nin karşısında faaliyete geçmiştir.

Ulaşım
Yurt binamız Eğitim Fakültesi, Anafartalar Kampüsü’nün hemen karşısında, İlahiyat Fakültesi ve Terzioğlu Kampüsü yerleşkesine toplu taşımayla 15 dakika mesafedeki ana durakların yanındadır. Çanakkale kordonuna yürüyerek 2 dakika mesafede olan yurdumuz, Çanakkale merkezdeki tüm sosyal ve kültürel olanaklara yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Şehrin merkezinde, kordona, Ptt’ye, Devlet Hastanesine, Eczaneye, Çarşı’ya, Bankalara yürüyüş mesafesinde bulunur.

İmkânlarımız

» Dinlenme ve TV Seyretme
Yurt binamızın her katında olmak üzere toplam 5 adet kat mutfağı bulunur. Her odada TV bulunmasının yanı sıra, öğrencilerimiz, zemin kattaki salonumuzda dinlenebilir veya TV seyredilebilirler. Ortak salonumuzda öğrencilerimizin Çay, kahve yapabilecekleri mutfak tezgahı, meyve, çay-kahve makinesi bulunmaktadır. Böylece öğrencilerimiz günün her saatinde sıcak içeceklerini hazırlama olanağına sahiptir.

» Etkinlikler
Yurt Müdürlüğü denetiminde öğrencilerimiz spor, müzik, dans, kültür ve sanat faaliyetlerini sürdürebilecektir. Yıl içerisinde akademik takvime uygun şekilde planlanan etkinliklerimizle öğrencilerimiz sosyal bir yaşam ortamının tadını hep birlikte çıkarmaktadırlar.


» Misafirler
Yurtlarımızda kalmakta olan öğrencilerimiz birinci derece akrabalarını, yer durumuzun müsait olması durumunda ücreti mukabilinde kurum tarafından ayrılmış odalarımızda konaklatabilirler.

» Oda Mefruşatı
Yurtlarımızda konaklayan her öğrencimize standart olarak birer yatak, çarşaf, nevresim, yastık, yastık kılıfı, pike, battaniye gibi temel malzeme verilmekte olup, bu malzemenin temizlikleri düzenli olarak tarafımızca yapılmaktadır.

» 24 Saat Güvenlik
Güvenliğimiz, bina giriş ve çıkışlarında 24 saat görev yapan danışma personellerimiz tarafından ve güvenlik kameraları sistemiyle yapılmaktadır. Binanın tüm hassas noktalarında güvenlik kamerası tesis edilmiştir.

» Etüt Salonları
Yurt binamızda 40 kişi kapasiteli etüt salonu bulunmaktadır.Etüt salonları akademik amaçlı olup, 24 saat öğrencilerimizin hizmetine açıktır. Ek olarak Anafartalar kampüs içerisinde bulunan Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi kütüphanesi de 24 saat hizmet vermekte olup dileyen öğrencilerimiz çalışmalarını kütüphanede de devam ettirebilir.

» İnternet
Yurt binamızın tüm alanlarında güvenli ve hızlı kablosuz internete erişim sağlanmıştır. Öğrencilerimiz Akademik amaçla internet olanaklarından ücretsiz yararlanabilmektedir.

» Valiz ve Emanet Odaları
Öğrencilerimizin beraberlerinde getirecekleri fazla eşyalarını muhafaza edebilecekleri, Güvenli Valiz Emanet Odaları binamızda bulunmaktadır.

» Isınma ve Sıcak Su
Asıl ve yedek olmak üzere binamızda 2 adet ısıtma kazanı bulunmaktadır. Merkezi kalorifer sistemi ile ısıtılmakta ve 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti verilmektedir. Kazan dairemiz dışında binamızın katlarında gaz tesisatı bulunmamaktadır.

» Yangından Korunma
Yangın tehlikesine karşı elektronik Algılama ve Alarm Sistemleri ile donatılmış olan yurtlarımızın tüm ortak alanlarında ve odalarında ısı ve duman detektörleri bulunmaktadır. Ayrıca binalarımızda Yangın Söndürücüler ve Yangın Dolapları ile birlikte elektrik kesintilerinde 4 saat devrede kalabilen Acil aydınlatma ve kaçış yönlendirme armatürleriyle donatılmıştır. Yurt binasında 2 adet yangın kaçış merdiveni mevcuttur. Her eğitim dönemi başında yangından korunma ve önlemleri hakkında bilgilendirme çalışmaları yapılmaktadır.
 

Öğrenci Odaklı Hizmet

Amacımız, öğrencilerimize eğitim hayatlarında en iyi deneyimi sunarak, akademik başarılarını desteklemek ve onların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaktır. Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu olarak, öğrencilerimizin geleceğe güvenle adım atmalarını sağlamak için öğrenci odaklı bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

icon
Airport transfer
icon
All inclusive
icon
Air-conditioned
icon
Under protection
icon
4 private pools
icon
Free wi-fi
icon
Smart TV
icon
Laundry

Yaşam Dolu Anlar ve Unutulmaz Hatıralar!

Yurdumuz, güvenli bir ortamda akademik başarınızı desteklerken, dostça bir atmosferde keyifli anlar yaşamanıza olanak tanır. Üniversite yaşamınızı zenginleştiren etkinliklerimiz ve sosyal imkanlarımız sayesinde, öğrencilik yıllarınızı en güzel şekilde değerlendireceksiniz.

iconİzle