Kinsley
0%
palm palm

1 Kişilik Oda

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu: Ev Rahatında ve Otel Konforunda Yaşam

Çanakkale, tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri ve eğitim kurumlarıyla üniversite öğrencileri için oldukça çekici bir şehirdir. Özellikle Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi'nde eğitim gören gençler, çağdaş bir eğitim almanın yanı sıra bu güzel şehrin tadını çıkarırken, konforlu bir öğrenci yurdunda kalmak isteyebilirler. İşte tam da bu noktada, Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu devreye giriyor.

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu'nun Sunduğu Avantajlar

Öğrencilerin eğitim hayatında en önemli unsurlardan biri, yaşam alanlarıdır. Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu, yükseköğrenim öğrencilerine ev rahatlığında ve otel konforunda bir yaşam sunarak, bu önemli ihtiyacı karşılıyor. Peki, bu özel yurtta öğrencileri neler bekliyor?

1 Kişilik Özel Odalar

Her öğrencinin kendi alanında rahatça çalışabileceği, özel ve ferah odalarda konaklama imkanı sağlanmaktadır. Bu 1 kişilik özel odalarda, kişisel alanınıza saygı duyulurken, ders çalışma ve dinlenme gibi ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz.

Ev Konforu

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilere evlerindeki rahatlık ve huzuru sunar. Odalarda yer alan banyo ve tuvalet imkanları, öğrencilerin özel alanlarında vakit geçirirken ihtiyaç duydukları konforu sağlar. Ayrıca, odalarda yer alan mini buzdolabı sayesinde atıştırmalıklarınızı ve içeceklerinizi her zaman elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Teknoloji Dostu Altyapı

Çağımızın vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan internet, öğrencilerin ders çalışma ve araştırma süreçlerinde önemli bir rol oynar. Bu yurtta, fiber hızında İnternet bağlantısı sayesinde kesintisiz ve hızlı bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu da derslerinize daha odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

Klima ve Isı Yalıtımı

Çanakkale'nin mevsimlerine göre değişen hava koşullarında, odalarda bulunan klima ve termostatlı kalorifer sistemi sayesinde daima ideal bir sıcaklıkta kalırsınız. Ayrıca, ses ve ısı yalıtımı sayesinde dışarıdaki gürültüden uzaklaşarak dikkatinizi eğitiminize yönlendirebilirsiniz.

Çevresel Avantajlar

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu, üniversite kampüsüne yakın bir konumda bulunur. Bu sayede öğrenciler, eğitim ve sosyal aktiviteler arasında rahatça geçiş yapabilirler. Ayrıca, şehrin merkezi bölgelerine kolayca ulaşabilme imkanı, öğrencilere şehri keşfetme ve boş zamanlarını değerlendirme fırsatı sunar.

Sonuç

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu, çağdaş, çözüm odaklı ve dinamik yükseköğrenim öğrencilerine mükemmel bir konaklama deneyimi sunar. Ev rahatlığı ve otel konforunu bir araya getiren bu yurtta, öğrencilerin akademik hedeflerine daha sağlam adımlarla yürümeleri desteklenir. Çanakkale'nin güzelliklerini keşfetmek ve eğitim hayatının tadını çıkarmak isteyen öğrenciler için, Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu en uygun seçeneklerden biridir.

Özellikler

icon
Mini Buzdolabı
icon
Kat Mutfağı
icon
Klima
icon
7/24 Güvenlik
icon
Çalışma Masası
icon
Wi-fi
icon
Televizyon
icon
Çamaşır Yıkama
icon
1 Kişlik
icon
12 m²
15000 TL /Aylık - 10 Taksit
Merak Ettiğiniz Herşeyi Sorunuz
Bizimle iletişime geçiniz
palm

Diğer Odalar

Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerin bütçesini düşünerek tasarlanmış modern ve rahat odalarıyla size en iyi barınma deneyimini sunmayı hedefliyor. Ferah tasarımı ve sunduğu konforlu olanaklarla, öğrencilik yıllarınızı unutulmaz bir şekilde geçireceğiniz bir yaşam alanı sunuyoruz.

cover
Popüler

2 Kişilik Deluxe

Kurumumuz, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde eğitim gören, çağdaş, çözüm üretebilen, dinamik ve akademik hedeflerine sağlam adımlarla yürüyen yükseköğrenim öğrencilerine en iyi konumda, ev rahatında ve otel konforunda hizmet verip barınma sorunlarını çözüp eğitimlerine ve bu yolla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, 2010 yılından itibaren Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi  Anafartalar Yerleşkesi’nin karşısında faaliyete geçmiştir.
10500 TL
Detaylar
cover
Popüler

2 Kişilik Eko

Ekonomik ve Konforlu 2 Kişilik Eko Odalar. Yeni arkadaşlıklar ve keyifli yurt deneyimi için hemen rezervasyon yapın!
9000 TL
Detaylar
cover
Popüler

3 Kişilik Oda

Ekonomik ve Pratik 3 Kişilik Odalar: Çanakkale Kampüs Erkek Öğrenci Yurdu'nda size özel barınma çözümleri! Yeni arkadaşlıklar kurup keyifli zamanlar geçirmek için hemen yerinizi ayırtın!
7500 TL
Detaylar