Biz Kimiz?

Kampüs Öğrenci Yurdu

Konforlu Konaklamnın Adresi

Tarihçemiz

Kurumumuz, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nde eğitim gören, çağdaş, çözüm üretebilen, dinamik ve akademik hedeflerine sağlam adımlarla yürüyen yükseköğrenim öğrencilerine en iyi konumda, ev rahatında ve otel konforunda hizmet verip barınma sorunlarını çözüp eğitimlerine ve bu yolla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, 2010 yılından itibaren Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi – Anafartalar Yerleşkesi’nin karşısında faaliyete geçmiştir.

Hizmet Anlayışımız

Çanakkale kampüs pansiyon , profesyonel kadrosu, güler yüzlü ve misafirperver hizmet anlayışıyla, yerli ve yabancı misafirlerini 2015 yılından bu yana kaliteli ve modern yaşam alanları sunarak, ev konforunda ağırlamaya devam etmektedir. Misafirlerimiz, hem şehir merkezinde hem de Çanakkale kordonuna iki dakikalık yürüyüş mesafesinde olmanın keyfini bir arada yaşamaktadırlar.

Kapasitemiz

Yurdumuz temiz, güvenli ve konforlu bir konaklama sunmak amacıyla, modern ve kaliteli altyapısıyla 7/24 hizmet vermek üzere dizayn edilmiştir. 1-2-3 ve 4 kişilik oda seçenekleri ile tesisimiz, toplamda 36 odası ve ortak yaşam alanları ile misafirlerimize huzurlu ve keyifli bir konaklama imkanı sunar.

Kampüs Öğrenci Yurdu Olarak

Şehrin göbeğinde,şehirle iç içe heryere kolay ulaşımı olan,şehrin tadını doya doya çıkaracağınız bir konaklama hizmeti sunuyoruz.

İmkanlarımız

 • Dinlenme ve TV Seyretme

  Yurt binamızın her katında olmak üzere toplam 5 adet kat mutfağı bulunur. Her odada TV bulunmasının yanı sıra, öğrencilerimiz, zemin kattaki salonumuzda dinlenebilir veya TV seyredilebilirler. Ortak salonumuzda öğrencilerimizin Çay, kahve yapabilecekleri mutfak tezgahı, meyve, çay-kahve makinesi bulunmaktadır. Böylece öğrencilerimiz günün her saatinde sıcak içeceklerini hazırlama olanağına sahiptir.

 • Oda Mefruşatı

  Yurtlarımızda konaklayan her öğrencimize standart olarak birer yatak, çarşaf, nevresim, yastık, yastık kılıfı, pike, battaniye gibi temel malzeme verilmekte olup, bu malzemenin temizlikleri düzenli olarak tarafımızca yapılmaktadır.

 • 24 Saat Güvenlik

  Güvenliğimiz, bina giriş ve çıkışlarında 24 saat görev yapan danışma personellerimiz tarafından ve güvenlik kameraları sistemiyle yapılmaktadır. Binanın tüm hassas noktalarında güvenlik kamerası tesis edilmiştir.

 • Etüt Salonları

  Yurt binamızda 40 kişi kapasiteli etüt salonu bulunmaktadır.Etüt salonları akademik amaçlı olup, 24 saat öğrencilerimizin hizmetine açıktır. Ek olarak Anafartalar kampüs içerisinde bulunan Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi kütüphanesi de 24 saat hizmet vermekte olup dileyen öğrencilerimiz çalışmalarını kütüphanede de devam ettirebilir.

 • Isınma ve Sıcak Su

  Asıl ve yedek olmak üzere binamızda 2 adet ısıtma kazanı bulunmaktadır. Merkezi kalorifer sistemi ile ısıtılmakta ve 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti verilmektedir. Kazan dairemiz dışında binamızın katlarında gaz tesisatı bulunmamaktadır.

 • Valiz ve Emanet Odaları

  Öğrencilerimizin beraberlerinde getirecekleri fazla eşyalarını muhafaza edebilecekleri, Güvenli Valiz Emanet Odaları binamızda bulunmaktadır.